crosssearch

Hotel Spring Bitacora v centru města Arona. Je prezentován jako hotel pro rodiny. V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) z nichž jeden má oddělenou část pro děti a skluzavku.

Konečná cena za osobu od: 21 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Spring Bitacora

Playa de las Américas

 

Na jižním pobřeží, 18 km od letiště, v centru města Arona. Je prezentován jako rodinný hotel.

V jedné osmipatrové budově je celkem 314 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace a bar, kadeřnictví. Recepce zajišťuje informační služby, směnárnu, volné Wi-Fi připojení na internet ve veřejných prostorách, hlídání dětí atd. V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) z nichž jeden má oddělenou část pro děti a skluzavku, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, dětská hřiště, jedno pro děti od 2 do 4 let a jedno pro děti od 5 do 12 let. Hotel připravuje denní animační program pro děti i dospělé a večerní program v tanečním baru s živou hudbou. Hotel Spring Bitacora má bezbariérový přístup.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 40 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém zařízení minibar, televizi se satelitním vysíláním, trezor, přístup k internetu – přes telefonní linku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu s výhledem, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén, který má navíc župany, ručníky k bazénu, trezor zdarma (pouze na zálohu) a dárek na pokoji (po příjezdu do hotelu). Pokoje mají bezbariérový přístup. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Sportovní hry jsou organizovány během dne, v areálu je tenisový kurt, minigolf, petanque a stolní tenis.

Stravování

snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Na vyžádání program all inclusive.

Obchody

V blízkém okolí hotelu V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) z nichž jeden má oddělenou část pro děti a skluzavku jsou obchody, bary a restaurace i veřejná dopravní spojení, větší nákupní možnosti jsou v 500 m vzdáleném centru Playa de las Américas, nebo v městečku Los Cristianos (1,5 km).

Pláž

Přibližně 300 m od komplexu V tropické zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) z nichž jeden má oddělenou část pro děti a skluzavku se nachází písečná pláž Las Vistas se smíšeným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Internetové stránky hotelu: www.hotelbitacora.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 264 termínů

Celkem 264 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000