crosssearch

Silken Atlántida Santa Cruz

Kanárské ostrovy, Tenerife

Na severu ostrova přímo v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife, 3 km od přístavu, 12 km od Los Rodeos, 65 km od mezinárodní letiště Reina Sofia.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Na severu ostrova přímo v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife, 3 km od přístavu, 12 km od Los Rodeos, 65 km od mezinárodní letiště Reina Sofia. Hotel je vzdálen přibližně 13 km od golfového hřiště Real Club de Golf de Tenerife.

Vzdálenosti od ostatních hřišť: 96 km od Abama Golf Club, 70 km od Amarilla Golf, 76 km od Buenavista Golf, 87 km od Golf Costa Adeje, 69 km od Golf del Sur, 75 km od Golf Las Américas, 81 km od Los Palos Golf Center a 40 km od La Rosaleda.

Vybavení hotelu

Tento luxusní nově rekonstruovaný hotel stojí v obchodním a finančním centru, má 144 pokojů (dvoulůžkové, junior suite, pokoj zařízené pro invalidy, nekuřácké atd.), recepci, 2 panoramatické výtahy, konferenční sály s kapacitou až 400 osob, restauraci a bar, kavárnu, kryté parkoviště. Recepce nabízí informační servis, úschovu cenností, kopírování, fax, rezervaci vstupenek na kulturní představení, WiFi připojení na internet, pronájem aut, hlídání dětí. Klientům je k dispozici sauna a jacuzzi se sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 28 až 30 m2): Luxusní klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, rádio, trezor, telefon, minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 8 let nebo 3 dospělé osoby. Junior suite (uveden v ceníku – 42 m2): Je vybaven stejně jako standardní pokoj, má ale navíc samostatný obývací pokoj a hydromasážní vanu.

Sport

Přímo v hotelu je tělocvična a půjčovna kol. V blízkosti hotelu najdete Parque Cultural Viera y Clavijo a Parque Marítimo César Manrique proto budou jistě spokojeni i milovníci pěší turistiky nebo joggingu. Golf: Hotelová recepce na vyžádání zajistí rezervace na golfovém hřišti. Nejbližší hřiště Real Club de Golf de Tenerife je vzdálené 13 km.

Stravování

V základní ceně zájezdu jsou snídaně připravované v hotelové restauraci formou bufetu, v případě zájmu je možné objednat polopenzi i plnou penzi.

Obchody

V okolí hotelu naleznete obchody i restaurace. Přibližně 200 od hotelu je kongresové centrum Palácio de Congressos, parky, přístav, městské centrum a historické staré město.

Pláž

Pláž Las Teresitas leží přibližně 10 km od hotelu.

Internetové stránky: www.hotelatlantida.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000