crosssearch

Komplex v podobě venkovské usedlosti a přilehlé zahrady zaujímá 240 000 m2, leží u skalnatého pobřeží a nabízí klid a bezprostřední kontakt s přírodou. K dispozici je celkem 9 pokojů a 3 junior suity. V hlavní budově se nachází recepce, restaurace, salón, sauna, jacuzzi.

Konečná cena za osobu od: 17 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na severu ostrova Tenerife, 15 km od letiště v údolí Valle de Guerra, 20 km vzdáleném od univerzitního městečka San Cristobal de La Laguna, které bylo dříve hlavním městem Tenerife  a dnes je 2. nejdůležitějším centrem ostrova, bylo pro své památky a budovy ze 17. - 19. století zapsáno na seznam UNESCO. Nejbližší nákupní možnosti jsou v 20 km vzdáleném San Cristobal de La Laguna.

Vybavení objektu

Komplex v podobě venkovské usedlosti a přilehlé zahrady zaujímá 240 000 m2, leží u skalnatého pobřeží a nabízí klid a bezprostřední kontakt s přírodou. K dispozici je celkem 9 pokojů a 3 junior suity. V hlavní budově se nachází recepce, restaurace, salón, sauna, jacuzzi. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Přilehlá zahrada je rozčleněna do 3 zón, pěstují se zde typické kanárské a tenerifské květiny a největší plochu zaujímá část se stromy.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 17 m2): Dvoulůžkový pokoj je stylově vybaven restaurovaným dřevěným nábytkem. K vybavení patří televize se satelitními programy, telefon a minibar, koupelna s WC a vysoušeč vlasů (zdarma na vyžádání). Trezor (za poplatek) je k dispozici na recepci. Balkon má bočním výhledem na moře.

Maximální kapacita - 2 dospělé osoby.
Pokoj superior (příplatek uveden v ceníku - 20 m2): Je prostornější než standardní pokoj, má shodné vybavení a navíc přímý výhled na moře.
Maximální kapacita - 2 dospělé osoby a dítě.
Junior suite: (příplatek uveden v ceníku - 30 m2): Patří mezi nejprostornější a nejlépe vybavené pokoje komplexu s jedinečným výhledem na moře. K dispozici jsou župany a ručníky k bazénu.
Maximální kapacita - 2 dospělé osoby a dítě.

Sport

Vpřírodní jeskyni je prostor na stolní hry, okolí vhodné pro turistiku, výlety autem a lodí.

Stravování

V prosklené a prostorné hotelové restauraci s výhledem na moře se podává snídaně.

Pláž

Nejbližší pláž Playa de Bajamar se nachází přibližně 8 km od hotelu.

Internetové stránky hotelu: www.costasalada.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 234 termínů

Celkem 234 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000