crosssearch

ednoduše zařízený hotel má celkem 75 pokojů. Hostů, je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, společenská místnost, restaurace, 2 bary, kavárna, sauna, masáže, služby prádelny, malý obchod se suvenýry, a...

Konečná cena za osobu od: 17 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihovýchodním pobřeží ostrova, 9 km od letiště, na kraji menšího střediska El Medáno.

Vybavení objektu:

Jednoduše zařízený hotel má celkem 75 pokojů. Hostů, je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, společenská místnost, restaurace, 2 bary, kavárna, sauna, masáže, služby prádelny, malý obchod se suvenýry, a půjčovna aut. Na sluneční terase je bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky.

Dvoulůžkový pokoj :

(cca 16 m²) Standardní dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, koupelnu s WC, balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.

Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování:

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů.

Sport:

V hotelu je stolní tenis. Na pláži možnost vodních sportů - kite, potápění a windsurfing (oblast je proslulá pořádáním národních a mezinárodních závodů ve windsurfingu), cykloturistika.

Obchody:

Obchody a restaurace se nachází cca 1 km od hotelu v centru města El Medáno. Turistické centrum zábavy a nočního života ostrova, Playa de las Américas, je vzdálené asi 25 km.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na pláži El Medáno s tmavým pískem.

Internetové stránky: www.hotelplayasurtenerife.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1310 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000