crosssearch

Dvoupodlažní, v roce 2008 renovovaný komplex nabízí recepci, bar, restauraci, společenskou místnost, bazén pro dospělé a oddělený bazén pro děti (oba v zimních měsících vyhřívané), terasu s lehátky a slunečníky, konferenční místnost (kapacita 120 osob)

Konečná cena za osobu od: 12 633 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Costa del Silencio/Las Galletas

Poloha

Na jihu ostrova, v klidné zóně Costa del Silencio – Las Galletas, 24 km od letiště,12 km od letoviska Playa de las Américas.

Vybavení objektu

dvoupodlažní, v roce 2008 renovovaný komplex nabízí recepci, bar, restauraci, společenskou místnost, bazén pro dospělé a oddělený bazén pro děti (oba v zimních měsících vyhřívané), terasu s lehátky a slunečníky, konferenční místnost (kapacita 120 osob). Hotelovým hostům je k dispozici také lékařská služba a internet (za poplatek). Hotel dále nabízí animační program pro dospělé a během letních prázdnin Mini Club Pali pro děti.

Ubytování

Studio: vybaveno kuchyňským koutem s lednicí, kompletní koupelnou, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, trezorem. Součástí studia je rovněž terasa. Maximální obsazenost – 2 osoby.

Jednoložnicový apartmán: vybaven kuchyňským koutem s lednicí, kompletní koupelnou, samostatnou ložnicí, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, trezorem. Součástí apartmánu je rovněž terasa. Maximální obsazenost - 4 osoby.

Sport

v komplexu možnost aerobicu, cvičení ve vodě, lukostřelby, stolního tenisu, šipek. Naproti hotelu se nachází škola potápění La Morena a 15 km od hotelu golfové hřiště.

Stravování

formou švédských stolů, podává se mezinárodní kuchyně i místní speciality.

Obchody

v blízkosti hotelu najdete nákupní centrum a 1 km od hotelu centrum města Arona.

Pláž

1,5 km od hotelu leží pláž Playa de Galletas.

Internetové stránky hotelu: www.palia.es

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 93 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000