crosssearch

Na jihu ostrova, 18 km od letiště, v centru letoviska Playa de las Américas.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na jihu ostrova, 18 km od letiště, v centru letoviska Playa de las Américas.

Vybavení objektu

Tento sedmipatrový hotel má celkem 189 pokojů. Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné základní Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (rozšířené za příplatek), restauraci, 2 bary, konferenční sál (až 30 osob), dětský klub, parkoviště. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, lehátka a slunečníky. Pro hosty je připravován denní i večerní animační program.

Sport

Zdarma menší posilovna, písečné hřiště na plážový volejbal, za poplatek kulečník. Na pláži je velký výběr vodních sportů, nejbližší golfové hřiště Golf Las Américas je vzdáleno přibližně 1km.

Pláž

Malá pláž Playa Troya s tmavým pískem je vzdálena necelých 500 m.

Stravování

Snídaně a večeře jsou v hlavní restauraci formou švédských stolů, program all inclusive nabízí plnou penzi včetně dopoledního i odpoledního lehkého občerstvení, nealkoholických a alkoholických nápojů po celý den.

Ubytování

Pokoj Basic:
(cca 23,5 m2) Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, telefon, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu se sprchou a WC a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon (6 m2). Umístění - v přízemí a v prvním patře, v méně atraktivních částech hotelu.Minimální obsazenost 2 osoby.Maximální obsazenost 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Standardní pokoj:
(cca 23 m2) Základní vybavení má stejné jako pokoj Basic. Umístění - ve vyšších patrech hotelu. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku).Minimální obsazenost 1 osoba (povinný příplatek za jednolůžkový pokoj uveden v ceníku).Maximální obsazenost 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite:
(cca 37 m2) Klimatizovaný pokoj s dvoulůžkovou ložnicí oddělenou od obývací části dveřmi má ve vybavení televizi se satelitními programy, telefon, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon (6 m2).Minimální obsazenost 2 osoby.Maximální obsazenost 4 osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite Superior:
(cca 37 m2) Základní vybavení má stejné jako ve Suite, balkon má výhled na moře. Umístění - v nejvyšších patrech hotelu.Minimální obsazenost 2 osoby.Maximální obsazenost 4 osoby (včetně dětí do 2 let).

Obchody

V okolí je velké množství různých obchůdků, nákupních středisek, restaurací a kaváren.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000