crosssearch

Mediterranean Palace

Kanárské ostrovy, Tenerife

Letovisko Los Cristianos se nachází na jihu ostrova, v letovisku Los Cristianos, 21 km od letiště. Vybavení objektu: Hotel byl postaven v roce 1999. Skládá se z pěti luxusních hotelů, pěti bazénů s vířivkami (některé v zimních měsících vyhřívané), kasina, kadeřnictví a butiku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha hotelu

Na jihu ostrova, v letovisku Los Cristianos, 21 km od letiště.

Vybavení hotelu

Hotel byl postaven v roce 1999. Skládá se z pěti luxusních hotelů, pěti bazénů s vířivkami (některé v zimních měsících vyhřívané), kasina, kadeřnictví a butiku. Hotelový komplex pro své klienty nabízí centrum krásy a zdraví (solárium, mořské koupele, relaxační masáže, atd.). Tým animátorů se stará o program po celý den.

Vybavení pokoje

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 29 m2): Moderně zařízený pokoj s klimatizací, trezorem, televizí, přímou telefonní linkou, minibarem a balkonem s výhledem do vnitrozemí. Koupelna s WC v mramorovém provedení je plně vybavena. Pokoj s výhledem na bazén je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě. Suite (příplatek uveden v ceníku): Vybavení je shodné se standardním pokojem. Dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj oddělují dveře. Pokoje typu suite mají výhled do vnitrozemí nebo na bazén (za příplatek). Možnost dokoupení suite s vlastním bazénkem na terase (příplatek uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem, squash, posilovna.

Stravování

Snídaně je podávána v pěti restauracích. V případě polopenze je možné si vybrat z dvanácti restaurací, které nabízejí velký výběr mezinárodních, ale i typicky španělských specialit. V jedné z restaurací je možné povečeřet formou švédských stolů. Obchody: Nákupní centrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Pláž

Přímo u hotelového komplexu se nachází začátek plážové promenády Playa Camisón s tmavým pískem, na kterou se hosté dostanou pomocí hotelové karty přímo ze zahrady. Pláž je součástí pláží Playa de las Américas.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000