crosssearch

Komplex nabízí 24 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, internetové terminály a Wi-Fi zóna (oboje za poplatek), restaurace, bar, společenská místnost s TV, malý obchod, služby prádelny, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase se nachází bazén pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na severním pobřeží ostrova, 90 km od letiště, v turistické zóně Puerto de la Cruz.

Vybavení objektu:

Komplex nabízí 24 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, internetové terminály a Wi-Fi zóna (oboje za poplatek), restaurace, bar, společenská místnost s TV, malý obchod, služby prádelny, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky.

Sport:

V komplexu je posilovna (zdarma), kulečník na mince (momentálně v opravě), na pláži nabídka vodních sportů, rybolov. Nejbližší golfové hřiště La Rosaleda je vzdáleno cca 5 km.

Pláž:

Pláž s černým pískem Playa Jardín se nachází cca 1 km od apartmánů, přírodní bazény Lago Martiánez asi 2 km (placené vstupné).

Stravování:

Snídaně jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Apartmán 1 ložnice:

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), pohovka, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC, balkon. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Apartmán 2 ložnice:

Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

V okolí hotelu jsou různé restaurace, bary a obchody. Velké nákupní centrum Al Campo La Villa je cca 2,5 km od komplexu.

Internetové stránky:

www.hoteles-losdragos.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000