crosssearch

Hotel obklopený prostornou zahradou je umístěn na vyvýšenině nad střediskem Puerto de la Cruz a nabízí panoramatické výhledy na pobřeží ostrova a údolí Orotava. V blízkosti se nachází oblíbené nákupní a zábavní centrum. Do centra střediska Puerto de la Cruz a k pláži Playa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Kvalitní hotel s prostornými pokoji, který nabízí překrásné panoramatické výhledy, je vhodný i pro početnější rodiny. Doporučujeme všem, kteří preferují kombinaci odpočinkové dovolené s poznáváním ostrova.

Poloha
Hotel obklopený prostornou zahradou je umístěn na vyvýšenině nad střediskem Puerto de la Cruz a nabízí panoramatické výhledy na pobřeží ostrova a údolí Orotava. V blízkosti se nachází oblíbené nákupní a zábavní centrum. Do centra střediska Puerto de la Cruz a k pláži Playa Jardín cca 3 km. Pravidelný hotelový transfer několikrát denně zdarma (mimo sobot odpoledne a nedělí). Vzhledem k poloze hotelu a jako ideální doplněk k bližšímu poznávání ostrova doporučujeme pronájem auta. Již před odletem je možné objednat auto za zvýhodněnou cenu.

Vybavení
Hotel otevřený v roce 2005 s celkem 219 pokoji (5 pater, výtahy) nabízí vstupní halu s recepcí, internetový koutek (za poplatek), společenské místnosti, hlavní restauraci, a la carte restauraci, snack bar, kavárnu, minimarket a kadeřnictví. Venku v zahradě se nachází 2 bazény se sladkou vodou (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), terasy na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma) a bar u bazénu.

Pláž
Na krásnou tmavou vulkanickou písečnou pláž Playa Jardín s pozvolným vstupem do moře pravidelný hotelový transfer několikrát denně zdarma (mimo sobot odpoledne a nedělí). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování
Apartmá disponují individuální klimatizací, koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), oddělenou ložnicí (AP1) nebo 2mi ložnicemi (AP2), kombinovanou obývací místností s kuchyňským koutem(vybavení kuchyňského koutu za poplatek), TV/sat., telefonem, trezorem k pronajmutí a balkonem nebo terasou. Výhled na moře za příplatek.

Maximální obsazenost
AP1 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti, AP2 min 3 dospělí, max 4 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = apartmá k samostatnému použití

Stravování
Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze (večeře formou bufetu).

Sportovní nabídka
Zdarma multifunkční sportovní hřiště. Za poplatek 2 tenisové kurty (pevný povrch), stolní tenis, biliár a masáže.

Zábava
Pravidelné denní i večerní animační a zábavní programy.

Pro děti
Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Platební karty
VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu: www.hotellasaguilas.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000