crosssearch

Hotel se nachází ve středisku Santa Ursula, cca 7 km od Puerto de la Cruz - od hotelu jezdí zdarma bus, cca 10x denně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází ve středisku Santa Ursula, cca 7 km od Puerto de la Cruz - od hotelu jezdí zdarma bus, cca 10x denně.

Vybavení:

Hotel se skládá z hlavní budovy a 44 bungalovů, v hlavní budově o 4 patrech se nachází recepce, která funguje 24 hodin denně, 3 výtahy, hlavní restaurace - vyžadován formální oděv, salónek s živou hudbou, bar u bazénu, 7 konferenčních místností, sluneční terasa s výhledem na moře, wifi zdarma na recepci, internetový koutek za poplatek, prádelna, při nástupu na ubytování si hotel blokuje deposit z platební karty cca 50/osoba.

Sport a zábava:

2 bazény se slanou vodou, 1 v zimní sezóně vyhřívaný, brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé osoby, 2 tenisové kurty za poplatek, 2 squashové kurty za poplatek, mini golf za poplatek, stolní tenis za poplatek. SPA - vstup od 16ti let, vnitřní termální bazén, 2x jacuzzi, kadeřnictví, aerobic, posilovna, vše za poplatek.

Pláž:

Veřejná pláž s černým pískem Playa Martiánez se nachází cca 7 km od hotelu v Puerto de la Cruz, na pláž jezdí zdarma bus, plážový servis za poplatek.

Ubytování:

dvoulůžkové suity s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny centrální klimatizací s individuální regulací, ložnice oddělena dveřmi od obývací místnosti, SAT-TV, telefon, kuchyňský kout, trezor za poplatek, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.Výhled na moře je za poplatek na vyžádání.

Stravování:

All inclusive formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Upozornění:

Zájezdy nejsou doprovázeny česky mluvícím průvodcem. V místě pobytu je zajištěna asistence anglicky/polsky mluvícího delegáta.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000