crosssearch

Hotel La Gala. V jedné třípatrové budově nabízí 308 pokojů, rozlehlou vstupní halu s recepcí a piano barem. Hostům je k dispozici informační servis, internetový koutek a Wi-Fi připojení v hotelové hale, restaurace, prádelna, parkoviště, na objednání hlídání dětí a služby...

Konečná cena za osobu od: 20 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

La Gala hotel

Playa de Las Américas

V jižní části ostrova, 15 km od letiště v oblasti Playa de Las Américas.

 

Hotel La Gala. V jedné třípatrové budově nabízí 308 pokojů, rozlehlou vstupní halu s recepcí a piano barem. Hostům je k dispozici informační servis, internetový koutek a Wi-Fi připojení v hotelové hale, restaurace, prádelna, parkoviště, na objednání hlídání dětí a služby lékaře, 4 konferenční sály (250 m2), sauna, masáže, kadeřnictví a dětský klub (děti 4 - 12 let). V zahradě hotelu La Gala jsou 2 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy, lehátka, slunečníky a bar u bazénu. Hosté mohou využít služby SPA centra (1 200 m2), které nabízí individuální programy dle přání a potřeb zákazníka (masážní okruh, léčebné a zkrášlovací procedury, masáže, zábaly atd.) Animační tým připravuje sportovní a zábavné akce během dne, večerní programy a vystoupení s živou hudbou.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 36 m2): Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je dobře odhlučněný zvláštními dveřmi. Ve vybavení má minibar, telefon, trezor, televizi se satelitními programy a LCD obrazovkou, vybavenou koupelnu s vanou, WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu, za příplatek je možné vyžádat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Pokoj Club Alexandre (příplatek uveden v ceníku – 39 m2): Tyto luxusní pokoje mají základní vybavení shodné se standardním pokojem, jsou prostornější, v koupelně mají navíc župany a pantofle, balkon s výhledem na moře a ostrov La Gomera. Klienti mohou denně zdarma využít volný vstup do SPA.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport

V hotelu La Gala je plně vybavená posilovna a herna s kulečníkem, nejbližší golfové hřiště je 500 m od hotelu, vodní sporty na pláži.

Stravování

Restaurace a bar nabízí kanárskou i mezinárodní kuchyni, stravování je formou bufetu.

Obchody

V okolí hotelu La Gala jsou obchody i restaurace, do centra letoviska, kde jsou větší nákupní možnosti je to přibližně 500 m.

Pláž

Moře je od hotelu La Gala necelých 300 m, nejbližší pláž se světlým pískem Troya Brach je vzdálena asi 500 m.

Internetové stránky hotelu: www.hotelgala.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1043 termínů

Celkem 1043 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000