crosssearch

Moderní hotelový komplex tvořený dvěma hotely - Abinque a Isla Bonita s celkovou kapacitou 438 pokojů. Hotel nabízí služby recepce po celých 24 hodin, 4 bary (dva z nich s hudbou), restaurací, halu pro posezení, televizní místnost, malou samoobsluhou, cafébar, výtahy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

hotel byl postaven v roce 1988 na Playa Faňabé, která je součástí turistické zóny Playa de las Americas. Vzdálenost z centra Palya de las Americas 2 km, od letiště - Tenerife sur - je cca 20 km, od hlavního města přibližně 78 km.

Popis hotelu

moderní hotelový komplex tvořený dvěma hotely - Abinque a Isla Bonita s celkovou kapacitou 438 pokojů. Hotel nabízí služby recepce po celých 24 hodin, 4 bary (dva z nich s hudbou), restaurací, halu pro posezení, televizní místnost, malou samoobsluhou, cafébar, výtahy.

Pokoje

Pohodlné pokoje (lze umístit až 2 přistýlky) mají samostatné koupelny s WC, telefonem, trezor (za poplatek), balkon, televizor (za poplatek).

Stravování

formou švédských stolů. Program ALL INCLUSIVE zahrnuje jídlo a nápoje (místní produkce po celý den).

Sport-zábava

2 bazény se sladkou vodou, brouzdaliště, dětské hřiště, hala na basketbal, volejbal, házenou a badminton, tenisový kurt. Hřiště na squash, biliár, stolní tenis, fitness centrum a sauna. O kulturní vyžití se stará skupina animátorů.

Pláž

písečná pláž je vzdálena asi 500 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000