crosssearch

Na jihozápadě ostrova, 20 km od letiště v městečku Costa Adeje.

Konečná cena za osobu od: 19 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Na jihozápadě ostrova, 20 km od letiště v městečku Costa Adeje.

Vybavení hotelu

Hotel byl postaven v klidné vilové čtvrti v roce 2001 v kanárském stylu, má celkem 384 apartmánů, bungalovů a vil (některé upraveny pro tělesně postižené). Hostům je k dispozici recepce s bezplatným Wi-Fi připojením na internet, 3 bary, restaurace, internetová kavárna, kadeřnictví, kiosek, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí na vyžádání. Na sluneční terase je bazén pro dospělé s přístupovou rampou pro tělesně postižené, dětský bazén, lehátka, slunečníky.

Ubytování

Apartmán (uveden v ceníku – 40 - 42 m2): Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi, v obývací části je integrovaný kuchyňský kout, telefonní linka, televize, klimatizace, koupelna s WC a vysoušeč vlasů. Každý má balkon nebo terasu.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Bungalov (uveden v ceníku - 45 - 47 m2): Vybavení stejné jako apartmán, má navíc terasu s malou zahradou. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby.

Vila s jednou ložnicí (příplatek uveden v ceníku - 72 - 75 m2): Přízemní vila má 1 dvoulůžkovou ložnici, 1 koupelnu, ostatní vybavení stejné jako apartmán. Každá má samostatnou zahradu.

Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti. Vila se dvěma ložnicemi (příplatek uveden v ceníku - 95 - 100 m2): Dvoupodlažní vila má 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, ostatní vybavení stejné jako apartmán. Každá vila má samostatnou zahrádku.

Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport

Tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, potápěčský kurz .

Obchody

V blízkosti hotelu se nachází řada obchodních center a restaurací.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou bufetu, s možností dokoupení programu all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během celého dne.

Pláž

Přibližně 600 m od hotelu se nachází pláž Playa de Fa

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 656 termínů

Celkem 656 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000