crosssearch

Terasovitě komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 30 apartmánů, recepci s omezeným provozem (od 7.00 do 23.00 hod.), výtah, bezplatné Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách, bar u bazénu a malý obchod v prostorách recepce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na západním pobřeží, 50 km od letiště, nad městečkem Los Gigantes.

Vybavení objektu:

Terasovitě komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 30 apartmánů, recepci s omezeným provozem (od 7.00 do 23.00 hod.), výtah, bezplatné Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách, bar u bazénu a malý obchod v prostorách recepce. Na sluneční terase s krásným výhledem je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, lehátka a slunečníky.

Sport:

V hotelu je zdarma stolní tenis a kulečník na mince.

Pláž:

Menší pláž s černým pískem je vzdálena přibližně 800 m.

Stravování:

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření s možností dokoupení snídaní.

Apartmán 1 ložnice:

(cca 40 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří klimatizace, integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar), rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna (sprchový kout s masážní sprchou) s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa s výhledem na moře.Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Apartmán 2 ložnice:

(cca 60 m2) Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a kuchyň kompletně oddělenou od obývací části.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

Přístav a několik obchůdků se nachází cca 500 m od apartmánů.

Internetové stránky:

www.infinitybluehotels.com

Doplňující informace:

Úklid denně kromě neděle, výměna ručníků 3 x týdně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000