crosssearch

Moderní hotel s dobrou úrovní poskytovaných služeb má díky své poloze v blízkosti pláže i centra a dobré výchozí pozici pro absolvování výletů po ostrově ty nejlepší předpoklady ke strávení odpočinkové i poznávací dovolené. V prvotřídní poloze cca 100 m od pláže La Pinta, cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

H10 LA NINA **** , oblast Costa Adeje

Naše mínění
Moderní hotel s dobrou úrovní poskytovaných služeb má díky své poloze v blízkosti pláže i centra a dobré výchozí pozici pro absolvování výletů po ostrově ty nejlepší předpoklady ke strávení odpočinkové i poznávací dovolené.

Poloha
V prvotřídní poloze cca 100 m od pláže La Pinta, cca 300 m od pláže Playa Torviscas a cca 500 m od jachetního přístavu Puerto Colón. Nákupní a zábavní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení
Komfortní hotel otevřený v roce 2003 s celkem 226 pokoji (10 pater, výtahy) disponuje vstupní halou s recepcí, internetovým koutkem (za poplatek), hlavní restaurací s nekuřáckou zónou, 2 bary, společenskou místností, kadeřnictvím. Venku 2 sladkovodní bazény (jeden s možností klimatizace/ vyhřívání), 2 vířivky, snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma). Osušky zdarma. Hotel disponuje několika pokoji plně přizpůsobenými pro handicapované klienty (na vyžádání).

Pláž
Pláž La Pinta je vzdálena cca 100 m, pláž Playa Torviscas cca 300 m. Obě pláže se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka
Stolní tenis, squash, biliár, vodní sporty na pláži (vše za poplatek). – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – lehký snack během dne v baru u bazénu – odpolední káva, čaj a zákusky – neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby dle AI nápojového lístku (10.00–24.00 hod.)

Zábava
Denní animační a večerní zábavné programy.

Pro děti
Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–12 let). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Internetové stránky hotelu: www.h10.es

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000