crosssearch

Hotel leží v jižní části Playa de las Americas, přímo na plážové promenádě cca 300 m od oblázkovo-písečné pláže. Cca 650 m se nachází záliv, k hlavní pláži "Playas de Troya" se dostanete po cca 10 minutách chůze. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti.

Konečná cena za osobu od: 23 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel leží v jižní části Playa de las Americas, přímo na plážové promenádě cca 300 m od oblázkovo-písečné pláže. Cca 650 m se nachází záliv, k hlavní pláži "Playas de Troya" se dostanete po cca 10 minutách chůze. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti.

Vybavení hotelu

Po mnoho let oblíbený hotel s 485 pokoji, které jsou rozloženy v 8 patrech, nabízí svým hostům přijímací prostor s recepcí, výtahy, salonky,internetový koutek (za poplatek), WiFi na recepci (zdarma), restauraci, 2 bary, kadeřnictví, butik a prádelnu (za poplatek). Ve velké upravené zahradě naleznete 2 bazény, opalovací terasu, lehátka, slunečníky, podložky, osušky (na kauci, výměna za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): s klimatizací, minibarem (na vyžádání, za poplatek), trezorem k pronajmutí, satelitní TV s hudebním kanálem, telefonem, fénem, koupelnou, sprchou, WC a balkonem, výhled na moře nebo na bazén. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): stejné vybavení jako 2A, ale bez výhledu na moře nebo na bazén. Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): v přízemí, jinak jako 2B. Junior suite (2C): navíc obývací prostor a boční výhled na moře, jinak jako 2B. Dvoulůžkové pokoje (2M): s výhledem na moře, jinak jako 2B.

Zábava

Denní a večerní animační program s živou hudbou a tancem.

Sport

Fitness. Za poplatek: biliár, tenisový kurt s tvrdým povrchem, stolní tenis. Wellness: "Thalasso Conquistador" zdravotní a kosmetické centrum.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, mini diskotéky.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Popis all inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Nealkoholické nápoje, voda, pivo a víno během jídla. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod., v barech je stanoven v souladu s all-inclusive nápojový lístek. Snacky od 10:30 hod. do 18:30 hod. Káva, čaj, koláče a pečivo od 15:30 hod. do 18:30 hod. Na večeři vyžadován vhodný oděv (dlouhé kalhoty pro pány).

Wellness

"Thalasso Conquistador" zdravotní a kosmetické centrum,kde můžete využít léčby mořskou vodou a další procedury (vstup od 16 let). Za poplatek: sauna, vířivka, malé lázně, vodní masáže, turecké lázně, bazén se studenou vodou, sprchy, aromaterapie, kosmetické ošetření.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2081 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000