crosssearch

Gran Hotel Turquesa Playa

Kanárské ostrovy, Tenerife

V severní části ostrova, 93 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz. Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je 1 km od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 17 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

V severní části ostrova, 93 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz. Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je 1 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Hotelový komplex disponuje 350 pokoji (některé upravené pro handicapované klienty). Součástí je vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (zdarma denně od 13.00 do 15.00 hod., jinak za poplatek), restaurace, 2 bary, pivnice, společenská místnost s televizí, dětský klub s omezeným provozem (děti 4 12 let), kadeřnictví a sauna (za poplatek), obchůdky, herna, mini-kino, půjčovna aut. V hotelu jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, 1 placený vnitřní bazén (vyhřívaný, omezený provoz), bar u bazénu (otevřen v letních měsících), sluneční terasa s lehátky a slunečníky (osušky k bazénu zdarma), dětské hřiště. Zajištěny jsou animační programy pro děti, mládež a dospělé během dne i večera, večerní vystoupení. Hotel a areál (vyjma bazénu) má bezbariérový přístup.

Sport a zábava:

Za poplatek tenis, paddle, pitch&putt golf, posilovna, stolní tenis (záloha na sportovní vybavení), squash a minigolf.

Pláž:

Hotel se nachází 150 m od tmavé vulkanické pláže Playa Jardín.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, dopolední a odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Program all inclusive Deluxe zahrnuje navíc nabídku značkových alkoholických nápojů, W-Fi připojení k internetu na pokoji zdarma, přednostní check-in a check-out, láhev vína na pokoji v den příjezdu.

Středisko:

Puerto de la Cruz

Pokoje:

Standardní pokoj: (cca 30 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi, malou ledničku (minibar za příplatek), trezor (k pronájmu), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, centrálně řízenou klimatizaci (v letních měsících), koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén. Maximální kapacita 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Tipy pro správnou volbu:

- v blízkosti censta Puerto de la Cruz - v blízkosti pláže

Upozornění:

Otevírací doba vnitřního bazénu: po pá 08.00 - 22.00, so 09.00 15.00, ne 09.00 13.00. Vstupné je 8 EUR/den, 20 EUR/týden. Od letní sezony 2015 nabízí hotel (výhradně pro své klienty) balíček služeb s názvem BEACH CLUB. Tato služba nabízí na plážích Del Castillo a Punta Brava na Playa Jardín - rezervaci lehátka (10.00 -17.00 hod.), možnost Wi-Fi připojení k internetu a možnost připsání útraty z pláže na hotelový účet. Balíček BEACH CLUB je zpoplatněn (3 EUR/den/osoba s platbou v recepci hotelu). Pro odlety po 01. 11. 2015 si můžete tuto službu objednat předem v CK (600,- Kč/týden/osoba).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1515 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000