crosssearch

Checkin Bulgalows Atlantida

Kanárské ostrovy, Tenerife

Bungalows Atlantida se nachází v oblíbeném letovisku Los Cristianos. Nachází se v turistické oblasti a areál obklopují subtropické zahrady. Nákupní možnosti a zábava jsou v blízkosti areálu. Tento přátelský hotel je skvělý pro páry, ale zejména pro rodiny s dětmi. Hotel má...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bungalows Atlantida se nachází v oblíbeném letovisku Los Cristianos. Nachází se v turistické oblasti a areál obklopují subtropické zahrady. Nákupní možnosti a zábava jsou v blízkosti areálu. Tento přátelský hotel je skvělý pro páry, ale zejména pro rodiny s dětmi. Hotel má moderní vybavení a disponuje až 200 prostornými a nově zrekonstruovanými apartmány.

Vybavení a služby hotelu:

Vstupní hala s recepcí, internetové připojení, součástí komplexu je bufetová restaurace, 3 bary, 3 bazény (1bazén je vyhřívaný) s částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, stolní tenis, squash, kulečník, zábavný program, dětské centrum, minigolf a golfové hřiště (nachází se 1km od hotelu), solárium, tělocvična / posilovna, tenisový kurt a mini basketbal.

Pláž:

Las Teresitas je bezpochyby nejpopulárnější pláž v Tenerife. Je známá jemným pískem a vlnolamem, který vytváří fantastické oblasti koupání. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování:

1. APART 1 (Apartmán pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti) - Tetnto apartmán je vybavený jednou ložnicí (manželská postel nebo dvě jednolůžkové postele), obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a satelitní TV, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, kuchyňský kout s myčkou na nádobí a lednicí.

2. APART 1 SUPERIOR (Apartmán pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti) - Tento apartmán má komfortní vybavení a je krásně zařízený. Vybaven je jednou ložnicí (manželská postel nebo dvě jednolůžkové postele), obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a satelitní TV, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, kuchyňský kout s myčkou na nádobí a lednicí.

3. APART 2 (Apartmán pro 4 dospělé osoby nebo pro 4 dospělé osoby a 2 děti) - Apartmán je vybavený dvěma ložnicemi (každá má manželskou postel nebo dvě jednolůžkové postele), obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a satelitní TV, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, kuchyňským koutem s myčkou na nádobí a lednicí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000