crosssearch

Caledonia Park

Kanárské ostrovy, Tenerife

Poloha: Aparthotel se nachází v mírném svahu v okrajové části oblíbeného prázdninového letoviska Playa de las Américas a je vzdálen cca 900 m od písečné pláže Playa de FaEabe, malebného přístavu Puerto Colón a centra letoviska. Nejbližší nákupní a zábavní možnosti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Aparthotel se nachází v mírném svahu v okrajové části oblíbeného prázdninového letoviska Playa de las Américas a je vzdálen cca 900 m od písečné pláže Playa de FaEabe, malebného přístavu Puerto Colón a centra letoviska. Nejbližší nákupní a zábavní možnosti (restaurace, bary) jsou vzdáleny cca 500 m, aquapark Octopus cca 200 m.

Vybavení:

Celkem 256 studií a apartmá rozmístěných v několika budovách, internetový koutek (za poplatek), 4 výtahy. Vstupní hala s recepcí, bar, hlavní nekuřácká restaurace, kavárna, minimarket, sladkovodní bazén s integrovaným dětským brouzdalištěm, terasa na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma), bar u bazénu a dětské hřiště.

Pokoje:

Studia vybavena koupelnou/WC, kombinovanou obytnou místností s ložnicí a kuchyňským koutem, telefonem, TV/sat. a trezorem, balkonem nebo terasou. Apartmá vybavena shodně, mají však oddělenou ložnici.

Zábava:

Hotel pořádá pravidelné animační programy.

Mínění:

Hotel střední kategorie za velice příznivou cenu je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které ocení jeho krátkou vzdálenost od místního velmi oblíbeného aquaparku Octopus.

Pláž:

Písečná pláž Playa de FaEabe s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 900 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport:

Zdarma: stolní tenis, volejbal, squash, tenis (tvrdý povrch, osvětlení za poplatek). Za poplatek: biliár.

Karty:

VISA, AMEX, EC/MC

www.a-caledonia.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000