crosssearch

Apartmánový komplex se rozkládá ve výborné lokalitě, v centru města z jednoho nejvyhledávanějšího turistického letoviska Playa de las Américas. Nákupní možnosti mají hosté v dosahu 300 m. V blízkosti hotelu se nachází také aquapark Siam Park a golfové hřiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmánový komplex se rozkládá ve výborné lokalitě, v centru města z jednoho nejvyhledávanějšího turistického letoviska Playa de las Américas. Nákupní možnosti mají hosté v dosahu 300 m. V blízkosti hotelu se nachází také aquapark Siam Park a golfové hřiště. Písečná pláž je vzdálená cca 250 m od hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 15 km.

Vybavení:

V budově se nachází recepce, restaurace, pivnice (vedle hotelu), TV místnost, bazény se sladkou vodou (1 pro dospělé a 1 pro děti), terasa a solárium. Hosté mají možnost využít internetového připojení (za poplatek).

Ubytování:

Dvoulůžková studia nebo apartmány typu mezonety disponují kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením (u apartmánu v horním patře), balkonem nebo terasou, televizí, Wi-Fi připojením (za poplatek), telefonem, trezorem. Apartmány se nedoporučují osobám s omezenou schopností pohybu.

Sport a zábava:

Velké zábavní možnosti v centru města, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000