crosssearch

Hotel se nachází na severu ostrova ve středisku Puerto de la Cruz, v jeho klidnější části. Centrum střediska je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na severu ostrova ve středisku Puerto de la Cruz, v jeho klidnější části. Centrum střediska je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu.

Vybavení:

Recepce, výtahy, restaurace, bar, snack bar, bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, k zapůjčení osušky proti vratnému depozitu.

Sport a zábava:

Tenisové kurty, minigolf, volejbal, dětské hřiště, animační programy.

Pláž:

Pláž Playa Martiánez s hrubším pískem a oblázky, vulkanického původu se nachází cca 1,5 km od hotelu. Plážový servis za poplatek. .

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, telefonem, SAT-TV, trezorem za poplatek, minibarem za poplatek a balkonem či terasou.

Stravování:

Polopenze formou bufetu. Fakultativně all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehký odpolední snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Upozornění:

Zájezdy nejsou doprovázeny česky mluvícím průvodcem. V místě pobytu je zajištěna asistence anglicky/polsky mluvícího delegáta.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000