crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Barceló Varadero

Kanárské ostrovy, Tenerife

V západní části ostrova, 45 km od letiště, v turistické oblasti Playa de la Arena, vedle majestátních útesů Los Gigantes.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

V západní části ostrova, 45 km od letiště, v turistické oblasti Playa de la Arena, vedle majestátních útesů Los Gigantes.

Vybavení objektu

V několika budovách postavených v kreolském stylu, najdete na ploše 21 000 m2 celkem 317 apartmánů (některé s bezbariérovým přístupem), vstupní halu s recepcí, výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu (oboje za poplatek), restaurace a 2 bary, dětský klub, služby lékaře, pronájem aut, obchod se suvenýry, saunu a jacuzzi (za poplatek). V hotelové zahradě jsou tři bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a dětský bazén, sluneční terasy s lehátky, slunečníky a dětské hřiště. Několikrát v týdnu je připravován animační program.

Apartmán

(uveden v ceníku – od 55 do 60 m2) Klimatizovaný apartmán má dvoulůžkovou ložnici, obývací část s vybaveným kuchyňským koutem, ledničku, telefon, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, koupelnu s WC, balkon s výhledem na bazén, do zahrady nebo na moře.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Stolní tenis, tenisový kurt a posilovna (u programu all inclusive tyto sporty zdarma, rezervace na recepci, dle dostupnosti).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou připravovány formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive (občerstvení během dne, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby).

Obchody

Větší obchod je přibližně 50 m od hotelu, dále pak menší obchůdky a restaurace.

Pláž

Přibližně 800 m od komplexu je pláž s černým lávovým pískem Playa la Arena.

Internetové stránky : www.barcelovaradero.com

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000