crosssearch

Španělsko, Tenerife BAMBI STUDIA ** , oblast Puerto de la Cruz Poloha: Studia se nachází v centru střediska Puerto de la Cruz v jedné z půvabných typických kanárských uliček s několika malými místními restauracemi a obchůdky, cca 100 m od moře. Soustava bazénů s mořskou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Tenerife

BAMBI STUDIA ** , oblast Puerto de la Cruz

Poloha:

Studia se nachází v centru střediska Puerto de la Cruz v jedné z půvabných typických kanárských uliček s několika malými místními restauracemi a obchůdky, cca 100 m od moře. Soustava bazénů s mořskou vodou Lago Martiánez je vzdálena cca 350 m, pláž Playa Martiánez cca 300 m, historické centrum střediska Plaza del Charco cca 600 m.

Naše mínění:

Příjemná udržovaná studia v centrální poloze vhodná pro klienty jedoucí na Tenerife s přáním poznat nejen ostrov, ale i místní život a zapojit se do tepu městečka.

Vybavení:

Celkem 40 studií, 5 pater. Recepce, restaurace, bar, výtah, menší bazén se sladkou vodou, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky zdarma. Další terasa na slunění s lehátky také na střeše hotelu.

Pláž:

Přírodní tmavá oblázkovo-písečná pláž Playa Martiánez je vzdálena cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování:

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře výběrem ze dvou druhů menu – předkrm, hlavní chod, zákusek).

Sportovní nabídka:

Pronájem tenisových kurtů cca 500 m od hotelu.

Zábava:

Pronájem tenisových kurtů cca 500 m od hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000