crosssearch

Luxusní hotelový resort nabízí ubytování v kaskádových vilách v nádherně upravené zahradě. V hlavní budově je prostorná recepce, výtahy a obchůdky. V celém komplexu je devět restaurací, pět barů, kadeřnictví, čistírna, kongresové sály a dětský klub pro děti od 4 do 11 let....

Konečná cena za osobu od: 35 300 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Guía de Isora

Poloha

Na jihozápadním pobřeží v klidné části ostrova, přibližně 30 km od letiště Reina Sofia.

Vzdálenosti od golfových hřišť

přímo u hotelu Abama Golf Club, 30 km Amarilla Golf, 45 km od Buenavista Golf, 80 km od Real Club de Golf de Tenerife, 10 km Golf Costa Adeje, 30 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 23 km od Los Palos Golf Center a 59 km od La Rosaleda.

Vybavení objektu

Luxusní hotelový resort nabízí ubytování v kaskádových vilách v nádherně upravené zahradě. V hlavní budově je prostorná recepce, výtahy a obchůdky. V celém komplexu je devět restaurací, pět barů, kadeřnictví, čistírna, kongresové sály a dětský klub pro děti od 4 do 11 let. Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy pro děti i dospělé a večerní hudební a umělecká představení. Klienti mohou relaxovat ve Wellness & Spa centre (2 500 m˛) a absolvovat zde nepřeberné množství léčebných procedur. V hotelové zahradě je 8 bazénů (některé v zimních měsících vyhřívané), každý má sluneční terasu s lehátky a slunečníky a dětské brouzdaliště.

Standardní pokoj (40 m2): Klimatizovaný, luxusně vybavený dvoulůžkový pokoj nabízí hostům televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Pokoj junior Abama (60 m2): Dvoulůžkový pokoj zařízený v místním národním stylu má ve vybavení televizi se satelitními programy, internet, telefon, trezor, minibar, kávovar, prostornou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasu. Z některých je výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Dohromady 7 tenisových kurtů s umělým povrchem (možnost výuky v tenisové škole), vodní sporty, rybaření a potápění.

Golf

Pro své hosty zajišťuje hotel rezervace i slevy na všech golfových hřištích ostrova včetně školy golfu.

Stravování

Snídaně jsou formou bufetu v centrální restauraci, večeře je možné si individuálně zajistit podle vlastního výběru v jedné z devíti restaurací.

Obchody

Přímo v komplexu je několik obchodů a luxusních butiků.

Pláž

Menší hotelová pláž je písečná a zaručuje absolutní soukromí. Klienti mají možnost využít i sluneční terasu, která s pláží sousedí.

Internetové stránky hotelu: www.abamahotelresort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 160 termínů

Celkem 160 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000