crosssearch

Hotel je rozdělen na 2 třípatrové budovy a nabízí celkem 291 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový koutek a možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (oboje za poplatek), restaurace, několik barů, konferenční místnost, dětský...

Konečná cena za osobu od: 19 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště v letovisku Playa Blanca.

Vybavení objektu:

Hotel je rozdělen na 2 třípatrové budovy a nabízí celkem 291 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový koutek a možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (oboje za poplatek), restaurace, několik barů, konferenční místnost, dětský klub Mini (děti 4 - 7 let) a Maxi (děti 8 - 12 let, pouze během letních prázdnin), kadeřnictví, obchod se suvenýry. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazénový bar, dětské hřiště. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA (sauna, masáže, jacuzzi, parní lázně). Celý den je pro hosty připravován pestrý animační program, pro děti mini-diskotéka.

Sport:

Tenisový kurt s umělým travnatým povrchem, squash, stolní tenis, posilovna, volejbal, kulečník, lukostřelba.

Pláž:

Asi 200 m od hotelu se nachází menší pláž Las Coloradas s černým pískem a oblázky. Hotelový autobus vozí klienty na přibližně 1,5 km vzdálenou pláž Playa Dorada s jemným světlým pískem. Také je možné jet autem nebo lodí z přístavu na nejhezčí pláže ostrova Papagayo, které jsou vzdáleny asi 3 km.

Stravování:

Snídaně, obědy s večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Standardní pokoj:

(cca 32 m2) Klimatizovaný a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar (za příplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním nebo přímým výhledem na moře.Maximální obsazenost 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite:

(cca 45 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, navíc šatnu a integrovaný obývací prostor. Balkon nebo terasa mají výhled na moře.Maximální obsazenost (listopad - duben) 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).Maximální obsazenost (květen - říjen) 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

Sportovní přístav a několik malých obchodů se nachází 600 m od hotelu a větší nákupní centrum cca 2 km.

Internetové stránky:

www.miradorpapagayo.com

Video:

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 371 termínů

Celkem 371 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000