crosssearch

Na jihovýchodním pobřeží v oblíbeném letovisku Puerto del Carmen, 10 km od letiště. Komplex byl zrekonstruován v roce 2007, skládá se ze 7 dvoupatrových budov s 205 apartmány. Nabízí prostornou recepci, 2 restaurace, bar, kadeřnictví, malý supermarket, obchod se suvenýry,...

Konečná cena za osobu od: 15 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Puerto del Carmen

Poloha hotelu

Na jihovýchodním pobřeží v oblíbeném letovisku Puerto del Carmen, 10 km od letiště.

Vybavení objektu

Komplex byl zrekonstruován v roce 2007, skládá se ze 7 dvoupatrových budov s 205 apartmány. Nabízí prostornou recepci, 2 restaurace, bar, kadeřnictví, malý supermarket, obchod se suvenýry, diskotéku i společenskou místnost s možností připojení na internet. V centrální zahradě jsou 2 bazény (pro dospělé a pro děti), sluneční terasa s lehátky, bar u bazénu a dětský klub. Hotel připravuje pro děti i dospělé široký program zábavy.

Ubytování

Studio (22 m2): Obytnou část tvoří ložnice spojená s vybaveným kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou. Do vybavení patří dále televize se satelitními programy (za poplatek), trezor, koupelna s WC a terasa nebo balkon. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán (39 m2): Velmi hezký a účelně zařízený apartmán nabízí dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj, televizi se satelitními programy (za poplatek), kuchyňský kout, koupelnu s WC, trezor a terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 menší děti.

Sport

Dětské hřiště, kulečník, stolní tenis. Stravování: V případě zájmu je možné zakoupit snídani nebo polopenzi, která je poskytována formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek (uveden v ceníku) hotel nabízí dokoupení programu all inclusive.

Obchody

V blízkosti jsou menší obchůdky a v centru městečka Puerto del Carmen vzdáleném přibližně 500 m od komplexu najdete velké množství restaurací, barů, kavárniček a různých obchodů.

Pláž

Písečná pláž Chica se nachází přibližně 950 m od apartmánů.

Internetové stránky: www.thbhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1072 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000