crosssearch

Komplex se subtropickou zahradou (5 000 m2) je rozdělen na 2 části oddělené komunikací s ubytováním v obou částech. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, 30 minut denně...

Konečná cena za osobu od: 17 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

V jihovýchodní části ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Vybavení objektu:

Komplex se subtropickou zahradou (5 000 m2) je rozdělen na 2 části oddělené komunikací s ubytováním v obou částech. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, 30 minut denně zdarma na recepci), restaurace, 2 bary, dětský klub, místnost s televizí a videem, obchod. V zahradách jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, dva se slanou vodou) a 2 dětské bazény (jeden se slanou vodou, oba v zimních měsících vyhřívané), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro děti, večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé.

Sport:

Stolní tenis a 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem jsou přímo v komplexu. V okolí jízda na koni, minigolf, půjčovna kol a osmnáctijamkové golfové hřiště. Na pláži vodní sporty, potápění, cyklistická trasa v letovisku.

Pláž:

Krásná a dlouhá pláž Los Pocillos se světle hnědým pískem je vzdálená cca 400 m od hotelu.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové zahradě. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 26 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj Basic:

(cca 43 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice (se stropním ventilátorem) je od obývací části oddělena dveřmi. Do vybavení patří rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, malá lednička, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Umístění - v méně aktraktivních částech komplexu.Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj:

(cca 43 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic.Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj s 2 ložnicemi:

(cca 53 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic, navíc má druhou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. Minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.Maximální obsazenost 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite:

(cca 46 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, ale má samostatnou klimatizovanou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývacího prostoru dveřmi. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

Přibližně 500 m od hotelu se nachází menší obchodní centrum, větší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Puerto del Carmen.

Internetové stránky:

www.relaxia.net

Video:

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 371 termínů

Celkem 371 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000