crosssearch

Na jihovýchodním pobřeží, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na jihovýchodním pobřeží, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Vybavení objektu

Komplex se subtropickou zahradou (5 000 m2) je rozdělen na 2 části oddělené komunikací s ubytováním v obou částech. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (oboje za poplatek), restaurace, 2 bary, místnost s televizí a videem, obchod. V zahradách jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, dva se slanou vodou) a dětský bazén, bar u bazénu, sluneční terasy, lehátka, slunečníky, dětský klub a hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro děti, večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé.

Sport

Stolní tenis a 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem jsou přímo v komplexu. V okolí jízda na koni, minigolf, půjčovna kol a osmnáctijamkové golfové hřiště. Na pláži vodní sporty, potápění, cyklistická trasa v letovisku.

Pláž

Krásná a dlouhá pláž Los Pocillos se světle hnědým pískem je vzdálená cca 400 m od hotelu.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby po celý den.

Ubytování

Pokoj Basic:
(cca 26 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, televizi se satelitními programy, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Umístění v hlavní budově, v přízemí a v méně atraktivních částech hotelu.Minimální obsazenost 2 dospělé osoby.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Standardní pokoj:
(cca 26 m2) Základní vybavení má stejné jako pokoj Basic. Umístění ve vyšších patrech hlavní budovy.Maximální obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj:
(cca 43 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic. Umístění v hotelové zahradě, blíž k bazénu a hlavní budově. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do let.

Rodinný pokoj Basic:
(cca 43 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice (se stropním ventilátorem) je od obývací části oddělena dveřmi. Do vybavení patří rozkládací pohovka, telefon, televize se satelitními programy, malá lednička, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Umístění v méně atraktivních částech komplexu, ve vzdálenější části od hlavní budovy.Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj s 2 ložnicemi:
(cca 53 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic, navíc má druhou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. Umístěné v hotelové zahradě.Maximální obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Junior suite:
(cca 46 m2) Klimatizovaný pokoj nabízí obývací pokoj oddělený od dvoulůžkové ložnice dveřmi, telefon, televizi, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Umístění v hlavní budově.Maximální obsazenost 3 dospělé osoby (pouze starší 18 let).

Obchody

Přibližně 500 m od hotelu se nachází menší obchodní centrum, větší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Puerto del Carmen.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000