crosssearch

Las Marinas Club Resort

Kanárské ostrovy, Lanzarote

Na východním pobřeží v centru Costa Teguise, 15 km od letiště. Objekt nabízí 150 apartmánů, recepci se směnárnou, obchody, miniklub, restauraci, snack-bar, disco-bar, dva bazény (z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky a slunečníky a dětský bazén. Komplex pořádá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Costa Teguise

Poloha: Na východním pobřeží v centru Costa Teguise, 15 km od letiště.

Vybavení objektu: Objekt nabízí 150 apartmánů, recepci se směnárnou, obchody, miniklub, restauraci, snack-bar, disco-bar, dva bazény (z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný) s lehátky a slunečníky a dětský bazén. Komplex pořádá denní i noční animační programy pro děti i dospělé. V areálu se také nachází Sport & Wellness Centrum, které za poplatek nabízí jacuzzi, turecké lázně, finskou saunu, masáže, aerobik, spinning, vnitřní bazén, atd.

Apartmán (uveden v ceníku – 50 m2): V moderně zařízeném apartmánu najdete vstupní terasu, dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout (mimo jiné s kávovarem a toustovačem), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, telefon, televizi se satelitními programy a trezor. Apartmány jsou v letních měsících klimatizovány. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport: Volejbal, kulečník, tenis, stolní tenis, petanque, tělocvična, na nedaleké pláži možnost veškerých vodních sportů.

Stravování: Polopenze formou švédských stolů je podávána v hotelové restauraci, možnost přikoupení programu all inclusive.

Obchody: Větší nákupní centrum je vzdáleno přibližně 10 min od komplexu, příjemnou procházkou se dostanete do komerční zóny s mnoha obchůdky, kavárnami a bary u pláže.

Pláž: Pláž Playa Bastián se světlým pískem je vzdálena 900 m od komplexu. Je možné zdarma využít hotelový autobus, který hosty odveze na pláž nebo do komerčního centra. Nedaleko je i přírodní pláž Las Cucharas s jemným světle hnědým pískem.

Internetové stránky: www.lasmarinasclub.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000