crosssearch

Lanzarote Princess

Kanárské ostrovy, Lanzarote

Na jihu ostrova, 40 km od letiště v centru letoviska Playa Blanca. V blízkosti hotelu se nachází velké množství různých obchůdků a restaurací, větší nákupní možnosti jsou v 500 m vzdáleném městském centru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

standardní pokoj (uveden v ceníku – 21 m2): klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, rádio, trezor, televizi se satelitními a hudebními kanály, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon (5,5 m2). V případě zájmu je za poplatek možné objednat minibar. Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku – 27 m2): o něco málo prostornější než standardní pokoj, ostatní vybavení je stejné, terasa (6,5 m2).

Poloha

na jihu ostrova, 40 km od letiště v centru letoviska Playa Blanca. V blízkosti hotelu se nachází velké množství různých obchůdků a restaurací, větší nákupní možnosti jsou v 500 m vzdáleném městském centru.

Pláž

300 m od pláže Playa Dorada se žlutým pískem

Vybavení

3-patrová budova se 404 pokoji (některé pokoje jsou přizpůsobeny pro tělesně postižené klienty) nabízí prostornou recepci, půjčovnu aut, 2 restaurace a bary, společenskou místnost, internetový koutek, obchody, kadeřnictví a masáže. V zahradě se nacházejí 2 bazény se sladkou vodou (jeden v zimním období vyhřívaný), bazénový bar, sluneční terasy s lehátky a slunečníky.Tělocvična, tenisový kurt, hřiště na volejbal, minigolf, petanque, kulečník, stolní tenis. Zkušený tým animátorů připravuje pro děti i dospělé denní i večerní animační programy.

Služby za poplatek

trezor, tenis, internet, kulečník, masáže, kadeřnictví.

Stravování

Typ stravy: polopenze

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové

Děti

dětský klub, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, dětská postýlka, venkovní šachy, animační program.

Internetové stránky hotelu

www.hotelh10lanzaroteprincess.com/en/index.html

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000