crosssearch

Naše mínění Příjemný aparthotel s výhodnou polohou v klidné části střediska, ale zároveň nedaleko centra i pláže doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Poloha Komplex apartmá leží v postranní uličce střediska Puerto del Carmen, pouze několik minut chůze od centra s...

Konečná cena za osobu od: 21 300 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Příjemný aparthotel s výhodnou polohou v klidné části střediska, ale zároveň nedaleko centra i pláže doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Poloha
Komplex apartmá leží v postranní uličce střediska Puerto del Carmen, pouze několik minut chůze od centra s četnými zábavními a nákupními možnostmi. Nákupní a zábavní centrum Atlantico je vzdáleno pouze 100 m.

Vybavení
Celkem 168 pokojů, recepce, restaurace, salon, 2 bazény (jeden s možností klimatizace/ vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné kauci.

Pláž
Dlouhá písečná pláž Playa del Carmen s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování
168 apartmá má koupelnu/WC, obývací pokoj kombinovaný s vybaveným kuchyňským koutem, oddělenou ložnici, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Maximální obsazenost
4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka
Zdarma stolní tenis, za poplatek biliár.

Zábava
Příležitostně hotel organizuje zábavné večery. Další zábavní možnosti v centru střediska Puerto del Carmen.

Pro děti
Dětské brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX.

Webové stránky : www.relaxia.net

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 103 termínů