crosssearch

Iberostar Papagayo

Kanárské ostrovy, Lanzarote

Letovisko: Playa Blanca Poloha: v jižní části ostrova, v letovisku Playa Blanca, 40 km od letiště. Vybavení objektu: hotel je rozdělen na dvě 3patrové budovy a nabízí celkem 208 pokojů, 4 výtahy, konferenční místnost, bary, restaurace, saunu a masáže, jacuzzi, parní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko: Playa Blanca

Poloha: v jižní části ostrova, v letovisku Playa Blanca, 40 km od letiště.

Vybavení objektu: hotel je rozdělen na dvě 3patrové budovy a nabízí celkem 208 pokojů, 4 výtahy, konferenční místnost, bary, restaurace, saunu a masáže, jacuzzi, parní lázně, diskotéku, kadeřnictví, obchod se suvenýry, dětský klub, klubovnu, 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, oddělenou zónu pro nudisty, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, bazénový bar. Celý den je pro hosty připravován pestrý animační program.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): pěkně zařízený, klimatizovaný pokoj s telefonem, trezorem, minibarem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku): vybavení shodné se standardním pokojem, obývací část od ložnice není oddělena dveřmi. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport: dětské hřiště, tenisový kurt s umělým travnatým povrchem, squash, stolní tenis, posilovna, volejbal, kulečník, lukostřelba.

Stravování: v ceně je zahrnuta polopenze, je možné dokoupit program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody: 500 m od hotelu se nachází sportovní přístav a několik obchůdků, nákupní centrum je vzdáleno 2 km.

Pláž: 50 m od hotelu se nachází menší pláž s černým pískem a kamínky - Playa de las Coloradas, klientům ale spíše doporučujeme jet hotelovým autobusem na od hotelu 2 km vzdálenou pláž Playa Blanca nebo na nejkrásnější pláž ostrova Playa de Papagayo, která je vzdálena cca 3 km.

Internetové stránky: www.iberostar.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000