crosssearch

Ve východní části ostrova, 16 km od letiště, v turistické oblasti Costa Teguise.

Konečná cena za osobu od: 21 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Ve východní části ostrova, 16 km od letiště, v turistické oblasti Costa Teguise.

Vybavení objektu

Hotel byl celkově rekonstruován v roce 2011, v jedné třípatrové budově nabízí 177 apartmánů (některé přizpůsobené pro handicapované klienty) vstupní halu s recepcí, výtahy, internetový koutek a Wi-Fi zónu, 2 restaurace, půjčovnu aut, dětský klub, bezplatné parkoviště, prádelnu, služby lékaře. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi a vodními tryskami, dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky, v relaxační zóně dětské hřiště. K relaxaci mohou hosté využít i lázně HD SPA (krytý bazén, masáže, relaxační aktivity, sauna, pára, léčebné procedury atd.). Pro volné chvíle jsou připravovány denní i večerní aktivity a zábavné programy.

Ubytování

Junior suite (uveden v ceníku - 45 m2):
Klimatizovaný junior suite má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývacím prostorem. Ve vybavení je rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), lednička, kávovar, toustovač, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelna s WC. Balkon nebo terasa má výhled do vnitrozemí, za příplatek je možné objednat suite s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Suite (příplatek uveden v ceníku - 50 m2):
Prostorný suite má základní vybavení jako junior suite, ale má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. Balkon nebo terasa má výhled do vnitrozemí, za příplatek je možné objednat suite s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Duplex (příplatek uveden v ceníku - 55 m2):
Základní vybavení je shodné se suite, ale je větší a uspořádán ve dvou podlažích. Navíc má vlastní jacuzzi a za příplatek je možné objednat výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Kid
Suite (příplatek uveden v ceníku - 50 m2):
Základní vybavení je shodné se suite, navíc má ve vybavení ohřívač lahví, elektronickou chůvičku, PlayStation3.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

V hotelu je kulečník, tenisový kurt, posilovna, multifunkční hřiště (fotbal, volejbal. V okolí lze provozovat jogging, bruslení, cyklistiku a treking, na pláži všechny druhy vodních aktivit. Golfové hřiště Costa Teguise je vzdáleno 5 km od hotelu.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci, program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. Za příplatek je možné objednat program all inclusive nebo all inclusive VIP, ve kterém mají klienti zdarma vstup do lázní HD SPA (pouze osoby starší 18 let), zdarma 2x vstup do Parque Aguatico a některé sporty bez poplatku (windsurf, kajak, paddle). Hosté si mohou jednou za týden objednat (nutná rezervace) večeři á la carte v restauraci "Trattoria Bella Sicilia".

Obchody

Přibližně 250 m od hotelu jsou různé obchody, bary a restaurace.

Pláž

Hotel se nachází v těsné blízkosti malé pláže, větší pláž Las Cucharas je vzdálena asi 300 m.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 133 termínů

Celkem 133 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000