crosssearch

Na jižním pobřeží, 35 km od letiště, v letovisku Playa Blanca.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jižním pobřeží, 35 km od letiště, v letovisku Playa Blanca.

Vybavení objektu:

Komplex se skládá z hlavní budovy a 360 pokojů (5 uzpůsobených pro tělesně postižené klienty), apartmánů a bungalovů rozmístěných do malých domků rozlehlé zahrady. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, bar, kavárna, dětský klub, služby lékaře (na vyžádání) a prádelny (za poplatek), malý obchod, půjčovna aut a kol. V zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný, 2 se slanou vodou), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy, lehátka, skluzavky a dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou několikrát týdně připravovány denní nebo večerní animační programy.

Sport:

Tenisový kurt (za poplatek), hřiště na volejbal nebo košíkovou, půjčovna kol, ping pong, stolní fotbal, kulečník, mini golf, šipky.

Pláž:

Pláž s jemným světlým pískem Playa Dorada je cca 1,3 km (autobus zdarma), známé pláže Papagayo jsou od hotelu asi 10,2 km.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během den (od 10.30 do 23.00 hod.).

Standardní pokoj:

(cca 30 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu (prvních 30 min. zdarma dále za poplatek), televizi se základními programy (satelitní za poplatek), pohovku, malou lednici, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, terasa.Maximální obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Deluxe:

(cca 31 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, navíc je vybaven klimatizací, kávovarem a má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části policemi, na terase lehátka.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite:

(cca 33 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, navíc má ve vybavení klimatizaci, ložnice je oddělena dveřmi a na terase jsou lehátka.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

Menší obchod se nachází přímo v komplexu, větší nákupní možnosti jsou 2x týdně na trhu v Marina Rubicon.

Internetové stránky:

www.hoteleselba.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000