crosssearch

Apartmány El Sombrerito se nachází na ostrově La Graciosa, který leží severně od Lanzarote. La Graciosa o rozloze 27 km2 je součástí souostroví Chinijo. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Nabídka je určená všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v...

Konečná cena za osobu od: 18 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

El Sombrerito

Apartmány se nachází na ostrově La Graciosa, který leží severně od Lanzarote. La Graciosa o rozloze 27 km2 je součástí souostroví Chinijo. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Nabídka je určená všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v krásném prostředí méně známého ostrova. V ceně zájezdu je zahrnutý transfer z letiště do přístavu (Lanzarote - Orzola), lodí (20 min.) na ostrůvek La Graciosa (Caleta del Sobo), do apartmánu a zpět.

Vybavení

V nabídce je 7 apartmánů (5 apartmánů sousedících a 2 stojící samostatně). Apartmány spravuje jejich majitel, který Vám bude během pobytu k dispozici, z tohoto důvodu apartmány nemají samostatnou recepci. Vedle komplexu je půjčovna kol a ostatní služby.

Ubytování

Apartmán s 1 ložnicí (uveden v ceníku - 35 m2): Každý apartmán má obývací část s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednička, toustovač, sporák, varná konvice), žehličku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů (výměna ručníků každý druhý den). Apartmány číslo 1- 5 mají televizi se satelitními programy. Balkon nebo terasa má většinou výhled na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby.

Apartmán se 2 ložnicemi (příplatek uveden v ceníku - 65 m2): Shodně vybaven jako apartmán s jednou ložnicí, má navíc samostatnou druhou dvoulůžkovou ložnici. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby.

Stravování

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Obchody

V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází obchůdky, pekárna, lékárna, bary a restaurace, banka

Sport

V okolí je možnost rybaření, potápění, trekkingu, výletů na kole, autem nebo lodí.

Pláž

Apartmány leží 30 m od krásně pláže. K dispozici jsou lehátka.

Internetové stránky: www.elsombrerito.com
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 244 termínů

Celkem 244 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000