crosssearch

Dream Gran Castillo

Kanárské ostrovy, Lanzarote

Poloha: Hotel leží přímo na břehu moře na okraji střediska Playa Blanca, cca 1 km (15 min chůze) od nejkrásnějších pláží ostrova Playas Papagayo. Centrum střediska Playa Blanca s četnými nákupními a zábavními možnostmi je vzdáleno cca 2,5 km. Další nákupní a zábavní možnosti,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží přímo na břehu moře na okraji střediska Playa Blanca, cca 1 km (15 min chůze) od nejkrásnějších pláží ostrova Playas Papagayo. Centrum střediska Playa Blanca s četnými nákupními a zábavními možnostmi je vzdáleno cca 2,5 km. Další nákupní a zábavní možnosti, ale také příjemné restaurace a bary najdete v cca 2 km vzdáleném novém jachetním přístavu Marina Rubicón (30 min chůze), ke kterému vede pobřežní promenáda pro pěší. Z hotelových teras je možno si vychutnat nádherný výhled na sousední ostrovy Fuerteventura a Isla de Lobos.

Naše mínění:

Hotel pro náročnou klientelu s vysokým standardem služeb a v blízkosti nejkrásnějších pláží ostrova je vhodný zejména pro ty, kteří ocení služby místního thalassocentra a vzdálenost k pláži pro ně není prioritní.

Vybavení:

Čtyřpatrový hotel otevřený v roce 2006 nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), lobby/piano bar, večerní bar, hlavní restauraci, restaurace ŕ la carte „La Oliva“ (speciality italské kuchyně) a „Sansofé“ (mezinárodní kuchyně), konferenční místnosti, kadeřnický salon a obchůdky. Venku 3 bazény s mořskou vodou, whirlpool (zdarma), snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami (zdarma).

Pláž:

Hotel leží přímo u menší oblázkové pláže. Pláže Playas Papagayo se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu). Možnost výměny večeře bufetovou formou za večeři v restauraci ŕ la carte (za doplatek). U večeře je vyžadován společenský oděv.

Sportovní nabídka:

Zdarma: fitness. Za poplatek: pronájem tenisových kurtů v sousedním hotelu (Castillo Papagayo), možnost potápění a vodních sportů v přístavu Marina Rubicón, vzdáleném cca 2 km.

Zábava:

Denní sportovní aktivity a večerní představení nebo živá hudba.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání (za poplatek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Program All inclusive:

Wellness – SPA: Hotelové thalassoterapeutické centrum SPA Vitanova (whirpool, sauna, masáže).

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, Diners club.

Zvláštnosti:

Hotel je postaven ve stylu koloniální architektury 16. století a předlohou pro stavbu byl mimo jiné hrad Castillo de San José, který se nachází v hlavním městě ostrova Arrecife a dnes je v něm umístěno muzeum současného mezinárodního umění.

www.dreamplacehotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000