crosssearch

Ve východní klidné části ostrova, 15 km od letiště v blízkosti sportovního přístavu Puerto Calero. Tento moderní hotel s nádherným výhledem na Atlantik byl postaven v roce 2004. Má 416 pokojů a recepci s prostornou halou. Ve vybavení jsou výtahy, Wi-Fi zóna v hale hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Ve východní klidné části ostrova, 15 km od letiště v blízkosti sportovního přístavu Puerto Calero.

Vybavení objektu

Tento moderní hotel s nádherným výhledem na Atlantik byl postaven v roce 2004. Má 416 pokojů a recepci s prostornou halou. Ve vybavení jsou výtahy, Wi-Fi zóna v hale hotelu, internetový kout, menší obchod se suvenýry, 3 restaurace, 4 bary (dva přímo u bazénu), dětské kluby - dětský klub (děti 4 - 7 let) a maxi klub (děti 8 - 12 let). V hotelové zahradě jsou terasovitě rozmístěny 4 bazény, z toho jeden dětský a jeden s mořskou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), patrové sluneční terasy s lehátky, dětské hřiště. Součástí hotelu je i thalasoterapeutické centrum (sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy, atd.) a konferenční místnost. Pro hotelové hosty jsou připraveny denní i noční animační programy.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 25 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem, minibarem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon (6,17 m2) má výhled na moře nebo do zahrady. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku - 50 m2): Ložnice je v některých suite oddělena od obývacího pokoje dveřmi, ostatní vybavení je shodné se standardním pokojem. Balkon (16,74 m2) má výhled na moře zahrnutý v ceně. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku - 69 m2): Tento typ pokoje tvoří dva dvoulůžkové standardní pokoje, které jsou propojeny spojovacími dveřmi, ostatní vybavení je shodné se standardním pokojem. Balkon má výhled na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Stolní tenis, moderní posilovna, aerobic, volejbalové hřiště, šipky a kulečník. V nedalekém přístavu možnost vodních sportů.

Stravování

Polopenze složená z místní i mezinárodní kuchyně je servírována v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek (uveden v ceníku) hotel nabízí možnost dokoupení programu all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby po celý den.

Obchody

Supermarket a několik menších obchůdků najdete v přibližně 300 m vzdáleném přístavu Puerto Calero, větší nákupní střediska jsou v letovisku Puerto del Carmen asi 4 km od hotelu.

Pláž

Na světle hnědou písečnou pláž Playa Grande v Puerto del Carmen vzdálenou 5 km je zajištěna doprava zdarma hotelovým autobusem. Tato pláž je přírodní se světle hnědým pískem, je přes kilometr dlouhá a byla oceněna modrou vlajkou EU.

Internetové stránky hotelu: www.hotelcostacalero.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000