crosssearch

Club Riu Paraiso Lanzarote Resort

Kanárské ostrovy, Lanzarote (zobrazit na mapě) mapa

Moderní dvoupatrová budova s 501 pokoji byla zrekonstruována v roce 2009. Nabízí svým hostům recepci, hotelovou restauraci, několik obchůdků, internetovou místnost, dětský klub „RiuLand“, bio-saunu, půjčovnu aut.

Konečná cena za osobu od: 21 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Puerto del Carmen

Poloha

Na východním pobřeží, 8 km od letiště v letovisku Puerto del Carmen.

Vybavení objektu

Moderní dvoupatrová budova s 501 pokoji byla zrekonstruována v roce 2009. Nabízí svým hostům recepci, hotelovou restauraci, několik obchůdků, internetovou místnost, dětský klub „RiuLand“, bio-saunu, půjčovnu aut. V zahradě se nacházejí 4 bazény (dva z nich v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar u bazénu, sluneční terasa, lehátka a slunečníky. K relaxaci je možné využít léčebné centrum „Body Love“(rehabilitace, masáže, kosmetický salon atd.). Hotel připravuje animační program pro děti i dospělé, večerní programy a diskotéku.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 27 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybavený klimatizací, telefonem, malou ledničkou, televizí se satelitními programy, trezorem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné zajistit pokoj s výhledem na moře/bazén (maximální obsazenost – 3 osoby).

Sport

Dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, střelba, volejbal, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem a osvětlením, kulečník, na pláži lze provozovat vodní sporty.

Stravování

Program all inclusive nabízí plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu, volnou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů (místní výroby) během dne.

Obchody

Přibližně 400 m od hotelu se nachází nákupní centrum Costa Mar.

Pláž

Pouhých 30 m od hotelu je dlouhá písečná pláž Los Pocillos. Je to přírodní pláž s jemným světlým pískem.

Internetové stránky hotelu: www.riu.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 341 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000