crosssearch

Club Playa Blanca

Kanárské ostrovy, Lanzarote

Poloha: Hotel leží na jihu ostrova na kraji střediska Playa Blanca. Centrum střediska poskytuje nákupní a zábavní možnosti, je vzdáleno cca 1,6 km od hotelu. Nejbližší nákupní centrum se nachází cca 800 m od hotelu. Ze zahrady komplexu je vzhledem k poloze v mírném kopci...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží na jihu ostrova na kraji střediska Playa Blanca. Centrum střediska poskytuje nákupní a zábavní možnosti, je vzdáleno cca 1,6 km od hotelu. Nejbližší nákupní centrum se nachází cca 800 m od hotelu. Ze zahrady komplexu je vzhledem k poloze v mírném kopci překrásný výhled na oceán a sousední ostrovy Isla de Lobos a Fuerteventura.

Naše mínění:

Klubové zařízení s programem all inclusive je svými službami a zařízením zaměřeno především na rodiny s dětmi.

Vybavení:

Hotel se skládá z hlavní budovy a celkem 190 bungalovů rozmístěných v rozsáhlé udržované zahradě. V lavní budově vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV/sat., restaurace a bar. Venku bazén se sladkou vodou, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pláž:

Světlá pláž Playa Flamingo s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Několikrát denně doprava na pláž hotelovým autobusem zdarma.

Stravování:

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka:

Zdarma: stolní tenis, tenis (tvrdý povrch), víceúčelové sportovní hřiště, sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: minigolf, vodní sporty na pláži.

Zábava:

Pravidelné denní animační a večerní zábavné programy.

Pro děti:

Oddělené dětské brouzdaliště, miniklub (4–9 let), dětské hřiště, dětský animační program. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Program All inclusive:

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – snack během dne (15.30–17.00 hod.) – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (10.30–24.00 hod.)

Platební karty:

VISA, EC/MC.

Internetove stránky hotelu: www.hotelplayablanca.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000