crosssearch

Hotel San Agustín Beach Club nabízí atmosféru parníku. Ve třípatrové budově je celkem 57 pokojů, k zařízení patří recepce, výtah, veřejný internetový terminál i Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bar, klimatizace, kadeřnictví, parkoviště (za poplatek) a služby prádelny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

San Agustín Beach Club

 

Na jižním pobřeží, 25 km od letiště v klidné části San Agustín.

Hotel San Agustín Beach Club nabízí atmosféru parníku. Ve třípatrové budově je celkem 57 pokojů, k zařízení patří recepce, výtah, veřejný internetový terminál i Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bar, klimatizace, kadeřnictví, parkoviště (za poplatek) a služby prádelny. V zahradě jsou 2 bazény (jeden se slanou vodou v zimně vyhřívaný), bar u bazénu, sluneční terasa, lehátka a slunečníky. Pro zpestření pobytu hostů ve večerních hodinách jsou v lobby baru hudební vystoupení. K relaxaci mohou hosté San Agustín Beach Club využít služeb centra krásy: skotská sprcha, parní lázeň a sauna (zdarma), za poplatek zábaly, kosmetika, masáže, léčebné a zkrášlovací procedury atd.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 27 m2): Vkusně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem (k pronájmu), minibarem/ledničkou, koupelnou s bidetem, WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu s nábytkem a s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport

Obří šachy, kulečník, posilovna v centru zdraví.

Stravování

Snídaně jsou formou bufetu, večeře jsou formou á la carte v hotelové restauraci Beach Club (mezinárodní kuchyně, vynikající vinný sklep). V některých obdobích hotel nabízí program all inclusive

Obchody

Přibližně 500 m od hotelu je větší obchodní centrum San Agustín se supermarketem, restauracemi a bary.

Pláž

Hotel San Agustín Beach Club stojí hned u pláže s tmavým pískem, dlouhé 670 m.

Internetové stránky hotelu: www.sanagustinbeachclub.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000