crosssearch

Hotel byl renovován v roce 2014 a nabízí celkem 94 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, zdarma v prostoru recepce), restaurace, bar, parkoviště (zdarma). Na sluneční terase se nachází bazén pro...

Konečná cena za osobu od: 17 700 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.

Vybavení objektu:

Hotel byl renovován v roce 2014 a nabízí celkem 94 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, zdarma v prostoru recepce), restaurace, bar, parkoviště (zdarma). Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky.

Sport:

Na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřišti Anfi Taur Golf se nachází cca 3 km od hotelu.

Pláž:

Na pláž Playa del Cura se lze dostat přímo z hotelu výtahem. Pláž Amadores se světlým pískem je vzdálena asi 1,5 km od hotelu.

Stravování:

Snídaně, obědy a večere jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. K polopenzi a plné penzi je možné dokoupit variantu Plus (listopad - duben), která zahrnuje k jídlu výběr ze studených nealkoholických nápojů, piva a vína (místní výroby), kávy a čaje.

Standardní pokoj:

(cca 44 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), ledničku, kávovar, rychlovarnou konvici, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon.Maximální obsazenost 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite:

(cca 44 m2) Základní vybavení má shodné jako standardní pokoj, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývací části s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Balkon má výhled na moře. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite - 2 ložnice:

(cca 90 - 120 m2). Základní vybavení má shodné jako standardní pokoj, navíc má 2 oddělené dvoulůžkové ložnice od obývací části s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Balkon má výhled na moře. Minimální obsazenost 2 dospělé osoby.Maximální obsazenost 5 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Obchody:

Přibližně 150 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a supermarket. Větší obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací a barů v cca 4 km vzdáleném městečku Puerto Rico.

Internetové stránky: www.rivieravista.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2197 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000