crosssearch

Jednodušší aparthotel za příznivou cenu si již našel mnoho stálých klientů. Vzhledem ke své poloze je ideálním východiskem pro poznávání celého ostrova.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Přímo na břehu moře, u zálivu s tmavou přírodní oblázkovo-písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, od níž je oddělen pouze úzkou pobřežní promenádou. Možnost drobných nákupů a restaurace v blízkosti hotelu, turistické středisko Puerto Rico a městečko Puerto Mogán s malebným jachetním přístavem jsou dostupné linkovým autobusem (zastávka nedaleko hotelu).

Vybavení hotelu

220 studií a apartmá, 6 pater, 4 výtahy, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, konferenční sál, 2 bazény (jeden sladkovodní, druhý se slanou vodou), oddělené dětské brouzdaliště, bar u bazénu, jacuzzi a terasa na slunění s lehátky a slunečníky (za poplatek 1 EUR/ks), osušky zdarma (oproti vratné kauci).

Pláž

Přímo u hotelu se nachází přírodní oblázkovo-písečná pláž s tmavým pískem (na dně místy kameny) s pozvolným vstupem do moře. Uměle vytvořená písečná pláž karibského typu Playa Amadores s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2,5 km. Lehátka a slunečníky na pláži Playa Amadores za poplatek.

Ubytování

Pokoje: Studia mají koupelnu/WC, centrální klimatizaci (v určitých hodinách), kombinovaný kuchyňský kout s ložnicí, telefon, TV/sat. (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem na moře. Apartmá jsou vybavena obdobně, mají však oddělenou ložnici (v některých případech není oddělena dveřmi).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu soft all inclusive.

Sportovní nabídka

Za poplatek biliár, stolní tenis, masáže.

Zábava

Několikrát týdně denní a večerní animační a zábavné programy.

Pro děti

Oddělené dětské brouzdaliště, dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Program All inclusive

– snídaně formou bufetu – oběd formou lehkého snacku (výběr ze dvou druhů menu a salátového bufetu, k obědu není servírováno ovoce) – večeře formou bufetu (k večeři je servírován vždy jen jeden druh ovoce) – odpolední káva, zákusek (16.00–17.30 hod., servírován vždy jen jeden druh zákusku) – zmrzlina pro děti (11.00–20.00 hod.) – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle AI nápojového lístku (11.00–22.00 hod.) pouze v baru u bazénu

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Internetové stránky hotelu: www.hotel-riviera.de

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000