crosssearch

V tomto pětipatrovém hotelu Riu Don Miguel s recepcí je 251 pokojů, restaurace, bar a butik. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky i slunečníky. Hotel zajišťuje zábavný program pro dospělé i děti.

Konečná cena za osobu od: 16 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Playa del Inglés

Riu Don Miguel

V jižní části ostrova v letovisku Playa del Inglés, 32 km od letiště.

Vybavení objektu

V tomto pětipatrovém hotelu s recepcí je 251 pokojů, restaurace, bar a butik. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé, dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané) a sluneční terasa s lehátky i slunečníky. Hotel zajišťuje zábavný program pro dospělé i děti.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku): Dvoulůžkový pokoj je vybaven stropním ventilátorem, telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem, koupelnou s WC a balkonem. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Stolní tenis, volejbal, kulečník, tenisový kurt s tvrdým povrchem, dětské hřiště a pronájem kol na recepci. V blízkosti hotelu najdete minigolf a squash. Na pláži lze provozovat vodní sporty a potápění.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody

Jen 200 m od hotelu se nachází hlavní třída s velkým množstvím obchodů.

Pláž

Světlé písečné duny Dunas de Maspalomas – Playa del Inglés jsou vzdálené asi 15 minut chůze od hotelu. Hotel na pláž zajišťuje několikrát denně dopravu.

Internetové stránky hotelu: www.riu.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 303 termínů

Celkem 303 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000