crosssearch

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi. Před hotelem se nachází rekreační park Lago Taurito Oasis (komplex bazénů s mořskou vodou a tobogány). Před hotelem se nachází komplex bazénů s...

Konečná cena za osobu od: 19 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi. Před hotelem se nachází rekreační park Lago Taurito Oasis (komplex bazénů s mořskou vodou a tobogány). Před hotelem se nachází komplex bazénů s mořskou vodou Taurito Oasis, do kterého mají klienti vstup zdarma.

Vybavení objektu

Tento moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (70 dvoulůžkových, 60 suite, 2 pro tělesně postižené), vstupní halu s recepcí, internetový terminál (za poplatek), restauraci, 2 bary, noční klub, malý obchod, stánek s novinami, dětský klub, parkoviště i prádelnu. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s barem, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít i služeb termálních lázní Welness & SPA Krabi (vnitřní bazén s cirkulačním okruhem 52 m2, jaccuzi, sauna, parní lázeň, masáže, kosmetika atd.). Zkušený tým animátorů připravuje program pro děti i dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 35 m2):
Prostorný dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má částečný výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport

2 tenisové kurty (za poplatek), 2 kurty na paddel, 1 kurt na squash, volejbal, minigolf, pétanque, kulečník, stolní tenis, trasa na jogging, posilovna. Na pláži je nabídka vodních sportů, golfové hřiště Anfi Tauro je vzdáleno 7 km a Salobre Golf 25 km.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody

Přímo v hotelu je malý obchůdek. Další obchody, restaurace a bary jsou přibližně 150 m od hotelu u plážové promenády.

Pláž

Údolí Taurito má svou vlastní pláž s jemným tmavším pískem (asi 70 m od hotelu). Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou, bary a slunečními terasami s lehátky a slunečníky (rekreační park Lago Taurito Oasis). Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 6 km a Playa Mogán se světlým pískem 3 km.

Internetové stránky: www.paradiseresorts.es

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 631 termínů

Celkem 631 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000