crosssearch

Hotel se nachází na jihu ostrova, přímo u vyhlášených písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází na jihu ostrova, přímo u vyhlášených písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště.

Vybavení objektu

pro hotelové hosty je zde k dispozici hotelová recepce, celkem 328 luxusních pokojů, 2 konferenční sály, restaurace, bary, televizní místnost s videem a internetem, relaxační centrum (sauna, bublinková koupel, kosmetický salón, relaxační zóna s lehátky na přírodním písku, léčebné kúry, atd.), kadeřnictví, tři butiky, směnárna, denní animační program, prádelna, soukromé parkoviště. V překrásné rozlehlé tropické zahradě se nachází v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou se sluneční terasou a lehátky, dětské brouzdaliště.

Standardní pokoj – typ „A“ (uveden v ceníku)

velmi moderně zařízený s klimatizací, přímou telefonní linkou s možností internetového připojení, televizí se satelitním vysíláním, trezorem, minibarem, balkonem, mramorovou koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů a župany. Umístění v 1. – 2. patře s výhledem do ulice. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „B“ (příplatek uveden v ceníku)

shodné vybavení jako standardní pokoj – typ „A“, umístění ve vyšším patře s výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

tenisový kurt s osvětlením a možností tenisového trenéra, šipky, lukostřelba, petanque, stolní tenis, kulečník, venkovní šachy, hřiště na volejbal, posilovna, v okolí hotelu se nachází celkem 6 golfových hřišť, z nichž 3 leží v těsné blízkosti hotelu – hoteloví hosté dostávají 10% slevu.

Stravování

snídaně je podávána formou opravdu bohatého švédského stolu přímo v hotelové zahradě, večeře formou výběru z menu s obsluhou v hotelové restauraci a 3x týdně jsou připraveny v zahradě rozmanité švédské stoly s přípravou teplých pokrmů kuchařských specialit přímo před očima hostů – tzv. barbecue.

Obchody

v těsné blízkosti hotelu (cca 300 m) se nachází menší promenáda s velkým množstvím vyhlášených restaurací, barů a obchodů.

Pláž

5 km dlouhá písečná pláž s písečnými dunami Dunas de Maspalomas je vzdálena pouhých 50 m od hotelu.

Internetové stránky

www.seaside-hotels.de

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000