crosssearch

Moderní hotel v jižní části ostrova se nachází na vyvýšenině nad čtvrtí Maspalomas. V okolí je několik menších obchůdků, větší obchodní centrum je vzdáleno cca 1500 m. Vybavení pokojů: Moderně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny koupelnou s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotel v jižní části ostrova se nachází na vyvýšenině nad čtvrtí Maspalomas. V okolí je několik menších obchůdků, větší obchodní centrum je vzdáleno cca 1500 m.

Vybavení pokojů:

Moderně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem, TV-SAT, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu:
K dispozici je prostorná recepce, hotelová restaurace, několik barů, obchodů a butiků. V zahradě se nachází velký, zajímavě řešený bazén (v zimě vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti a terasou s lehátky a slunečníky.

Pláž:

Velké písečné duny Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 4 km. Na pláž je zajištěna zdarma hotelová doprava.

Strava:
Polopenze nebo možnost all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, zmrzlinu a malé občerstvení u bazénu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000