crosssearch

San Agustín Poloha: hotel se nachází v klidné části San Agustínu, 25 km od letiště. Vybavení objektu: komfortně vybavený hotel s prostornou recepcí, subtropickou zahradou, 320 pokoji, 7 konferenčními sály, několika restauracemi a bary, diskotékou, dětským klubem,...

Konečná cena za osobu od: 22 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

San Agustín

Poloha: hotel se nachází v klidné části San Agustínu, 25 km od letiště.

Vybavení objektu: komfortně vybavený hotel s prostornou recepcí, subtropickou zahradou, 320 pokoji, 7 konferenčními sály, několika restauracemi a bary, diskotékou, dětským klubem, relaxačním centrem (saunou, masážemi, jacuzzi, reiki) kadeřnictvím, butikem a obchodem se suvenýry, směnárnou, parkovištěm. Přímo v hotelu se nachází největší kasino ostrova Gran Canaria. V rozlehlé zahradě najdete 2 bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) se sladkou vodou, dětské brouzdaliště se sladkou vodou, bazénový bar, který přechází částečně do vody a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů zajišťuje pro děti i dospělé denně animační programy.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): je vybaven klimatizací, rádiem, televizí se satelitním vysíláním, 2 telefony, minibarem, trezorem, kompletně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, WC a terasou nebo balkonem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a dítě.

Superior (příplatek uveden v ceníku): shodné vybavení jako u standardního pokoje, prostornější s výhledem do vnitrozemí nebo za příplatek na moře (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku): shodné vybavení jako u standardního pokoje, prostornější, obývací pokoj oddělen od ložnice dveřmi. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport: posilovna, minigolf, hřiště na míčové hry, tenisový kurt, squash, možnost hry nebo výuky golfu na šesti golfových hřištích na ostrově za výhodné ceny.

Stravování: polopenze je podávána formou velmi bohatých švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Obchody: větší obchodní centrum s bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 10 min. chůze od hotelu.

Pláž: přímo u hotelu se rozprostírá pláž se šedým pískem. Písečné duny na Playa del Inglés jsou od hotelu vzdáleny cca 3 km.

Internetové stránky :  www.solmelia.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2679 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000