crosssearch

Hotel Lopesan Baobab Resort se nachází přímo u moře v jižní části ostrova, 40 km od letiště, v exkluzivním turistickém letovisku Meloneras. Design hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V centrální budově je prostorná vstupní hala s recepcí.

Konečná cena za osobu od: 21 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lopesan Baobab Resort

Meloneras

Poloha

Hotel se nachází přímo u moře v jižní části ostrova, 40 km od letiště, v exkluzivním turistickém letovisku Meloneras.

Vybavení objektu

Design hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V centrální budově je prostorná vstupní hala s recepcí. V hotelu je celkem 677 pokojů, 1 lobby bar, 2 bary u bazénu, 1 kavárna, 1 Snack Bar Panchi World, 2 bufet- restaurace, 1 denní gril restaurace a la carta, a 2 další restaurace a la carta (africká restaurace a asijská restaurace), butik, stánek s novinami, internetová kavárna, Wi-Fi připojení na internet, půjčovna automobilů, několik konferenčních sálů (až 1000 osob) a pub-diskotéka. V překrásné rozlehlé tropické zahradě je soustava několika bazénů (všechny v zimních měsících vyhřívané), různé sluneční terasy s lehátky a slunečníky, zóna „Panchiworld“ pro děti jejíž součástí je velký dětský bazén s umělou pláží, velkoryse pojaté dětské hřiště, kde najdete i dětský klub (pro děti 4 – 12 let) a vodní zábavný park. Hotel nabízí velmi bohatý animační program pro děti i dospělé včetně večerních afrických kulturních představení.

Standardní pokoj (34 m2)

Moderně zařízený dvoulůžkový pokoj je plně klimatizovaný. Ve vybavení je psací stůl, televize se satelitními programy, trezor, telefon s přímou volbou, minibar, přístup na internet a koupelna s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Junior suite (56 m2)

Vybaven stejně jako dvoulůžkový pokoj, navíc má oddělenou ložnici od obývací části. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

V hotelu je tělocvična, kulečník a stolní tenis. V dosahu jsou 2 golfová hřiště: Golf Maspalomas (necelé 3 km) a Meloneras Golf (500 m) s transferem několikrát denně na toto hřiště.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která je poskytována formou švédských stolů v hotelové restauraci s bohatým výběrem jídel místní i mezinárodní a africké kuchyně.

Obchody

V těsné blízkosti hotelu se nachází řada obchodních center, barů a restaurací.

Pláž

Hotel stojí přibližně 500 m od pláže se světlým pískem, 5 min. od hotelu začínají 8 km dlouhé nejznámější písečné duny Dunas de Maspalomas.

Internetové stránky hotelu: www.lopesanhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2045 termínů

Celkem 2045 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000