crosssearch

Objekt vhodný hlavně pro milovníky přírody, horské scenérie a pěších výletů, kteří rádi tráví dovolenou na velice klidném a romantickém místě a kteří ocení značnou dávku soukromí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Objekt vhodný hlavně pro milovníky přírody, horské scenérie a pěších výletů, kteří rádi tráví dovolenou na velice klidném a romantickém místě a kteří ocení značnou dávku soukromí.

Poloha

3 kouzelné vilky v úrodném údolí Valle de Agaete jsou začleněny do pečlivě udržovaných zahrad s tropickou vegetací, kde ovocné stromy kontrastují s působivou horskou scenérií. Celý objekt je obklopen rozličnými palmami, ovocným sadem a místní florou, takže je vhodný hlavně pro milovníky přírody a klidu. Městečko Agaete, kde najdete vše, co k dovolené potřebujete, je vzdáleno pouze 2 km. Rybářská vesnička s přístavem Puerto de las Nieves a se spoustou restaurací a kaváren s výhledem na oceán je vzdálena 3 km. V tomto přístavu se nachází i 2 menší oblázkovo-kameno-písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Las Palmas je 30 km, vzdálenost od letiště 60km.

Ubytování

Majitel objektu pečlivě zrekonstruoval vilky včetně jejich původního vybavení tak, aby co nejvíce odpovídaly tradičnímu kanárskému stylu. Vilky si můžete pronajmout jak všechny 3 najednou (max. 10 členů), tak i jednotlivě (2-6 členů). Rozmístění vilek je řešeno tak, aby jednotlivé vilky měly pro své obyvatele zajištěno soukromí.

Vybavení hotelu

Bazén (8×4 m), společná terasa s posezením, zahrada, zahradní gril, parkoviště.

Vybavení pokoje

Vila Casa Montana: největší vilka-maximálně pro 6 osob. Má 3 ložnice.Najdete tam 1.ložnici s manželskou postelí a salónkem (přístup po dřevěném schodišti), 2.ložnici s dvěma samostatnými lůžky a salónkem s 2 pohovkami a stolkem (přístup po dřevěném schodišti), 3. ložnici s menší manželskou postelí (cca 120 cm) je v přízemí,. Koupelna s vanou je v přízemí. Kuchyně s jídelním stolem je v oddělené budově přístupné přes malý dvorek a je určena jen pro tuto vilku. Venku je zastřešená terasa s posezením, která přísluší pouze této vilce. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, dětská postýlka, televize (bez satelitu).

Vila Casa de las Flores: maximálně pro 2 dospělé osoby. Je zde ložnice s manželskou postelí a salónkem. Na vyžádání je možné rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Kuchyň je v jiné budově přístupné přes dvorek a je určena jen pro tuto vilku. V koupelně je vana. Venku je zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednice, elektrický sporák, televize, mikrovlnná trouba, kávovar a dětská postýlka.

Vila Casa Papagayo: maximálně pro 2 osoby. Najdete zde 1 ložnici s manželskou postelí a salónkem, kuchyň s kuchyňským stolem a koupelnu s vanou. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, televize, kávovar, dětská postýlka.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 3 km
Vzdálenost od centra: cca 1,5 km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000