crosssearch

Apartmány se nachází poblíž golfového hřiště Campo de Golf de Maspalomas ve stejnojmenném středisku, přibližně 35 km jižně od letiště. Komplex nabízí ubytování v prostorných studiích a apartmánech. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, směnárna, půjčovna aut, kol,...

Konečná cena za osobu od: 22 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány se nachází poblíž golfového hřiště Campo de Golf de Maspalomas ve stejnojmenném středisku, přibližně 35 km jižně od letiště.

Vybavení objektu

Komplex nabízí ubytování v prostorných studiích a apartmánech. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, směnárna, půjčovna aut, kol, prádelna. Restaurace, Bar, Grill a Pizzerie se nacházejí ve 2. části, Pivnice s nabídkou 25 místních i světových značek v 1. části. Využít můžete 7 bazénů pro děti a dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), které vyplňují prostor mezi bungalovy. Hotel zajišťuje služby lékaře a nabízí masáže, saunu (za poplatek). Wi-Fi připojení k internetu je možné v okolí recepce (za poplatek). Dětský klub Kaolín, Teddy Club a dětské hřiště zpříjemní pobyt dětem ve věku 2 - 12 let.

Ubytování

Studio (44 m2): Standardní ubytování zahrnuje ložnici s oddělenou obývací částí, která je součástí pokoje, plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, lednička, toustovač, varná konvice, sporák), koupelnu (WC, sprcha, vana) a terasu se zahradním nábytkem. Studio je klimatizované a jeho součástí je také telefon, TV a trezor (za poplatek). Maximální kapacita: 2 dospělé osoby

Apartmán (46 m2): Apartmán je shodně vybaven jako studio, navíc má oddělenou ložnici. Maximální kapacita: 4 dospělé osoby

Sport

V hotelu je posilovna, stolní tenis (zdarma) a kulečník (za poplatek). V okolí je možnost sportovního vyžití: golf, tenis, padel, cyklistika, fotbal.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Obchody

Mini market se nachází v hotelu, další možnosti jsou v jeho okolí: Faro Shopping Center, každou středu jsou pořádány tradiční trhy v blízkosti komplexu.

Pláž

Zajištěn je hotelový autobus pro klienty (zdarma) na pláž Maspalomas vzdálenou 3 km, který jezdí 3x denně na pláž (9:30, 11:40, 13:30) a zpět (14:30, 15:30, 16:30).

Internetové stránky hotelu: www.koalagardensuites.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 147 termínů

Celkem 147 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000